verinice hovoří česky

Správa ISMS v češtině

Nástroj verinice.PRO i jeho desktopová edice jsou úspěšně používány i v České republice. Překlad a přizpůsobení nástroje pro prostředí české legislativy, tj. zejména pro soulad s požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti, poskytuje společnost DATASYS s.r.o., která k nástroji nabízí i katalogy hrozeb, zranitelností a bezpečnostních opatření, zaškolení, metodické poradenství a technickou podporu.


Uživatelé tedy mohou s nástrojem pohodlně pracovat v češtině. Poradíme vám, jak nejlépe strukturovat model primárních a podpůrných aktiv. Dáme návod, jak s pomocí verinice.PRO zapojit do procesu hodnocení rizik garanty aktiv tak, aby analýza rizik nezastarávala a aby tedy úsilí do ní vložené nepřišlo vniveč. Poradíme vám, jak nástroj efektivně používat pro evidenci a dokladování práce s osobními údaji ve vaší společnosti, tj. pro naplnění požadavků GDPR.

Překlad verinice

Pro použití verinice v českém právním prostředí kontaktujte prosím společnost DATASYS s.r.o., která vám kromě technické podpory poskytne i katalogy hrozeb, zranitelností a bezpečnostních opatření, které jsou plně v souladu se zákonem č. 181/2014, o kybernetické bezpečnosti, a normami řady ČSN ISO 27000. Překlad prostředí do českého jazyka je samozřejmostí.

Kontaktní údaje

DATASYS s.r.o.
Jeseniova 2829/20
130 00 Praha 3
Česká republika

+420 225 308 111
+420 225 308 110 (fax)
 
datasys@remove-this.datasys.cz
www.datasys.cz

Španělština, francouzština, esperanto?

Máte zájem přeložit verinice do dalších jazyků? Nástroj ISMS je licencí s otevřeným zdrojovým kódem (GPLv3) – a my oceňujeme příspěvky k jeho rozvoji a internacionalizaci. Kód je umístěn v našem verinice repositáři na GitHubu. V případě zájmu kontaktujte prosím pana Daniela Murygina (vedoucí vývojového týmu) prostřednictvím e-mailu (verinice@remove-this.sernet.de). Na jeho základě vám bude poskytnut jazykový balíček včetně instrukcí k jeho užití.

English languageDeutsche SpracheLingua italiana
© SerNet GmbH, 2018