verinice hovoří česky.

A nejen to! Je nachystán pro český právní řád!

Také v České republice jsou úspěšně používány nástroje verinice.PRO i jeho desktopová edice. Jejich překlad a přizpůsobení pro prostředí české legislativy, tj. zejména pro soulad s požadavky zákona o kybernetické bezpečnosti, poskytuje společnost DATASYS s.r.o. Ta k nástroji dále nabízí katalogy hrozeb, zranitelností a bezpečnostních opatření, individuální zaškolení, metodické poradenství i technickou podporu.

Uživatelé tedy obdrží kromě pohodlné práce v češtině i rady:

  • Jak nejlépe strukturovat model primárních a podpůrných aktiv.
  • Jak s pomocí verinice.PRO zapojit do procesu hodnocení rizik garanty aktiv tak, aby analýza rizik nezastarávala a aby tedy úsilí do ní vložené nepřišlo vniveč.
  • Jak ve vaší společnosti nástroj efektivně používat pro evidenci a dokladování práce s osobními údaji, tj. pro naplnění požadavků GDPR.

verinice. a verinice.PRO

Open Source ISMS nástroj verinice se skládá ze dvou komponent

Kontaktní údaje

DATASYS s.r.o. 

Jeseniova 2829/20
130 00 Praha 3
Česká republika

+420 225 308 111
+420 225 308 110 (fax)
 
datasys@remove-this.datasys.cz
www.datasys.cz

Pro použití verinice v českém právním prostředí kontaktujte prosím společnost DATASYS s.r.o. Ta vám kromě technické podpory poskytne i katalogy hrozeb, zranitelností a bezpečnostních opatření, které jsou plně v souladu se zákonem č. 181/2014, o kybernetické bezpečnosti i normami řady ČSN ISO 27000. Překlad prostředí do českého jazyka je samozřejmostí.

Španělština, francouzština, esperanto?

Máte zájem přeložit verinice do dalších jazyků? Nástroj ISMS je licencí s otevřeným zdrojovým kódem (GPLv3) – a my oceňujeme příspěvky k jeho rozvoji a internacionalizaci. Kód je umístěn v našem verinice repositáři na GitHubu. V případě zájmu kontaktujte prosím pana Daniela Murygina (vedoucí vývojového týmu) prostřednictvím e-mailu (verinice@remove-this.sernet.de). Na jeho základě vám bude poskytnut jazykový balíček včetně instrukcí k jeho užití.

English languageDeutsche SpracheLingua italianaČeský jazyk
Contact us
Contact

We are here for you!

Our sales team will be happy to help you with any questions you may have about SerNet's verinice products and services - personally and tailored to your individual interests.

You can reach us directly by phone at +49 551 370000-0.
Send us an email at vertrieb@remove-this.sernet.de.

captcha
* mandatory fields
© SerNet GmbH, 2024